האפליקצייה שתעזור לך להבין איך שיווק שותפים עובד. שיווק שותפים למתחילים

תכיר את האפליקצייה שתלמד אותך לעשות שיווק שותפים

בזמן השקת קורס הפושטק, הרבה אנשים שצפו בסרטונים לא הבינו כל כך איך שיווק שותפים עובד ומה עליהם לעשות כדי להתחיל. לכן אדם טל, שמוכר בזכות היצירתיות שלו, החליט ליצור "מיני רשת שותפים", שבו אנשים יכולים להתנסות בשיווק שותפים, להפנות אנשים, ולהרוויח כסף וירטואלי. 

אמנם הכסף לא אמיתי, אבל הממשק והרעיון זהה לאיך ששיווק שותפים עובד וזה יעזור לך להבין אם התחום הזה בשבילך וייתן לך ניסיון ממשי בשיווק שותפים, בלי להירשם לקורס או להרים אתר. כמובן שלאדם טל יש רשת שותפים עם הצעות אמיתיות 
(ועם היסטורייה של מיליוני שקלים בעמלות) והיא זמינה באופן אקסקלוסיבי לקהילת הפושטק בלבד. 

תירשם עכשיו לאפליקציית שיווק שותפים בחינם (ללא התחייבות)

איך שיווק שותפים עובד

כמשווק שותפים יש לך עבודה אחת: לתווך בין לקוח לקונה. הקונספט דומה לעבודה של מתווך נדל"ן, רק שכאן הכל אונליין, ואתה יכול לפרסם את ההצעה שלך בכל במקום בין אם זה בין חברים, בפורומים שונים או לקחת את זה שלב הבא לממומן. מה שחשוב לדעת, זה שבניגוד לנדל"ן, העסקה לא צריכה לעמוד על מיליונים!
היום תעשיית המידע מגלגלת 360 מיליון דולר כל יום ואין ספק שהיא כאן להישאר. ממדריכים על החתלה לאבות חדשים עד לקורסים בתחומי ההתפתחות האישית והעסקים, אפשר למכור מידע באונליין בכל מחיר כל עוד יש ביקוש לזה.

רשתות שותפים

הדרך הפופולרית לעשות שיווק שותפים היא דרך רשתות שותפים. בין אם זה רשת השותפים של אמזון, או רשתות שותפים כמו סקרים או סקינדו, 96% מהעסקאות השותפים בעולם עוברות דרך רשתות שותפים. רשת שותפים בעצם מתווכנת בין העסק לבין השותף, ודרכה אפשר להוציא לינקים אישיים לפרסומים שלך.

אז למה אתה מחכה?