תוכניות שותפים- איך לבחור תוכניות שותפים? דברים שאתה חייב לקחת בחשבון לפני שאתה מתחיל לשווק

הרבה אנשים מתחילים בשיווק שותפים נתקעים על השלב של לבחור הצעה, רוב הסיכויים שזה בגלל שהם עדיין לא בחרו תוכניות שותפים לפני כן. במאמר הזה נעבור על השאלות שחייבות להישאל כדי לוודא שתוכניות השותפים שהם השקעה לטווח ארוך ויכולות להכניס לנו כסף שנים קדימה

האם אנשים באמת צריכים את זה?

הטעות הנפוצה ביותר של אפילייאטס מתחילים זה שהם משערים שההצעה תעבוד מבלי לחקור את השוק ולהבין אם יש לזה צורך אמיתי. דבר שיעזור לך להבין זה להיכנס לכלי חקר מילות המפתח בAdwords (אם אין לך חשבון תצטרך לפתוח)
ולכתוב את השם של ההצעה, לדוגמה "לימודים לפסיכומטרי" או "שיפור האינטיליגנצייה הרגשית" ולראות את כמות החיפושים החודשית, וככה תקבל אינדיקציה אם התוכנית שותפים שלך היא משהו שאנשים באמת רוצים. אחר כך אתה יכול להיכנס גם לGoogle Trends ולהבין כמה ההצעה חמה עכשיו.

האם זה עומד להישאר לטווח ארוך?

ישנם הרבה תוכניות שותפים שפשוט לא יעבדו לאורך כל השנה, וזה בסדר! אבל זה משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון
ניקח לדוגמה תוכניות שותפים לדיאטה, אם אנחנו רוצים לקדם אותה אנחנו חייבים לקחת בחשבון שההצעה כנראה תעבוד הכי טוב לקראת הקיץ, לכן נרצה לקחת את זה בחשבון בקמפיין שלנו. 

מה אני צריך לעשות כדי להמיר?

אולי השאלה הכי חשובה. לפני שאתה בוחר תוכניות שותפים, אתה חייב להבין עם עצמך מה ייגרום ללקוח הפוטנציאלי לקחת את ההצעה שאתה משווק, ולתכנן את האסטרטגייה שלך בהתאם. יכול להיות שתצטרך לבנות רשימת מסרים כדי לגרום לו לבצע את הפעולה, או שאתה מבצע ריטרגטינג לקהל חם וכל מה שאתה צריך זה להראות לו את ההצעה בפייסבוק (אם זה לא קהל חם 98% שזה לא יעבוד לך) אבל בכל מקרה, אתה חייב לבוא מוכן למלחמה.  

שאלה מתקדמת: האם זה מקדם את הנכס שלי?

טעות נפוצה של אנשים שמתחילים עם תוכניות שותפים זה שהם שולחים תנועה הישר להצעה, ולא בונים נכס משלהם, וזה חבל. כי אתה בכל מקרה קונה תנועה, לא עדיף להציע לו אחרי זה עוד הצעות שותפים ולעשות יותר כסף? 
נכס יכול להיות רשימת תפוצה במייל או במסנג'ר, דף במדיה החברתית, כעיקרון כל דבר שמאפשר לך להישאר בקשר עם הלידים שלך. 

זה העיקר לגבי תוכניות שותפים 
עכשיו אתם יודעים מה קריטי להצלחה של הקמפיין שלכם. טיפ אחרון שאני רוצה לתת זה- תדברו עם הבעלים של התוכנית שותפים שאתם רוצים לקדם! תבקשו ממנו קייס סטאדיז של אפילייאטס מצליחים, קריאייטיב לשימוש וטיפים לקמפיינים שלכם. הם ישמחו לעזור לכם, כי אחרי הכל אתם שותפים לכל דבר  🙂 

למד עוד על הקהילה לשיווק שותפים הכי חזקה בארץ