אדם טל תביעה? מה עומד מאחורי השלמת החיפוש המוזרה…

כמה שניות לפני שהגעת לעמוד הזה, חיפשת את השם שלי באינטרנט, ואז גוגל השלימה לך את החיפוש ״אדם טל״ עם הצעת חיפוש מעניינת יותר

כמה שניות לפני שהגעת לעמוד הזה, חיפשת את השם שלי באינטרנט, ואז גוגל השלימה לך את החיפוש ״אדם טל״ עם הצעת חיפוש מעניינת ועסיסית יותר: ״אדם טל תביעה״… 

בהתחשב בכך שכנראה חיפשת ביקורות עליי, צריך להיות ממש מפוקס או ממש טיפש כדי לא לבדוק במה מדובר, נכון? 🙂

אז מדוע בדיוק גוגל הראתה לך את ההשלמה האוטומטית הזו? 

התשובה היא פשוטה: כשאתה המוביל בתחומך, למתחרים קטנים יותר ונקמניים יש אינטרס לפגוע בך, וכל מי שלמד ממני (כמו רוב המתחרים) נחשף בקלות לשלל טכניקות, ולצערי יכול להשתמש בחלקן לרעה, למשל בקידום אתרים שלילי, כמו שמוסבר בעמוד הזה.

גוגל עובדת באמצעות אלגוריתם, שקל מאוד להשפיע עליו ולהטות אותו, וכל חנון מחשבים לפני צבא יכול לייצר מצבים שבהם ההשלמה האוטומטית מוטה באמצעות טכניקות של קידום שלילי. 

אז אם חיפשת את השם שלי ונבהלת מההשלמה של גוגל – אפשר להרגע. ניתן להתרשם מדעות אמיתיות של תלמידים ולקוחות שלי כאן. והמתחרים? מוזמנים להמשיך ולהשתמש בטכניקות נואשות וחסרות משמעות לפגוע בי.

הסיבה שאני עדיין כאן ועדיין העסק היחידי בתחום שמפרנס מעל 15 עובדים נכון לכתיבת שורות אלה, הוא כי פשוט אי אפשר להתווכח עם האמת, והאמת היא שלאף אחד אין תוצאות כמו שאנחנו יודעים להביא. נקודה.

האמת המלאה על אדם טל

המתחרים ינסו לשכנע אתכם שישנה תביעה ייצוגית נגדי (אין), שמתארגנת תביעה ייצוגית נגדי (יש 3 אנשים בערך שכבר 3 שנים אומרים את זה), שעשו עליי תחקיר בטלויזיה (נכון, ושכחו להגיד שלא מצאו שם שום בעיה, כפי שאפשר לראות בתחקיר המלא על אדם טל), וכמובן שהתחקיר השני לא רק שהיה חיובי אלא התחקירנית גם למדה מתלמיד שלי להרוויח כסף בין-לילה (משהו שאנחנו כמובן לא מבטיחים).

הם ינסו לבלבל אתכם עם תוצאות חיפוש של ״אדם טלים״ אחרים, אם זה אדם טל הסלב שקיצר את שמו מ״אבוטבול״ ושמו נקשר בפרשיות בהתאם, ואם זה אדם טל עו״ד, שפסקי דין רבים שמזכירים אותו נמצאים באינטרנט.

מבלבל, אני יודע.

ומפחיד כשאתה שוקל לרכוש משהו שדורש אמון. ועל זה בדיוק הם בונים. אבל ככה זה….

קודם הם מתעלמים ממך, אז הם צוחקים עליך, אחר כך הם נלחמים בך, ולבסוף – אתה מנצח

ניקולס קליין

״אדם, שמעתי עליך ש…״

אם נחשפתם ללכלוכים עליי, ואתם רוצים לדעת את האמת, אתם מוזמנים ללחוץ כאן.

או אם בא לכם פשוט לשמוע מה תחקירני ערוץ 12 חושבים עלינו, הנה תחקיר של ״הצינור״ על התלמיד הכי מצליח שלי, שהצליח ללמד את התחקירנית לעשות $150 ראשונים בערב אחד: