איך לעשות כסף באינטרנט- רוצה לעשות כסף באינטרנט? הנה כמה דברים שאתה חייב לדעת

עם מאות מודעות בלתי פוסקות בפיד, דיבור מטורף בקבוצות פייסבוק למיניהן, זה נראה שב2019 כולם עושים כסף באינטרנט.
אז איך מתחילים? ואיך תהיה בטוח שאתה לא נופל בתרמית? הנה כמה דברים שאתה חייב לדעת לפני שאתה יוצא לדרך 

דבר ראשון, תלמד לזהות תרמית שאתה נקבל בה

הבעיה עיקרית עם האינטרנט היום זה שעם כמות השפע וההזדמנויות, באות גם המון תרמיות. או במילים אחרות פירמידות

אז מה זה פירמידה? 

עפ"י ויקיפדיה,פירמידה הוא מודל עסקי שאינו מחזיק מעמד לאורך זמן, שעוסק בעיקר בתגמול כספי בתמורה לצירוף אנשים חדשים, בלא כל מוצר או שירות. או במילים אחרות: ברגע שאתה נכנס למלכודת, אתה צריך להכניס אחרים כדי לשרוד. 

רוב אנשי הפירמידות משווקים אותה כ"הצעה שאי אפשר לסרב לה" ומבקשים מהלקוח להשקיע כמות כסף מסויימת כדי להתחיל. וברגע שהם מקבלים את הכסף, הם יציעו לרוב שתי אפשרויות: 
1. אתה תהיה חייב להביא X אנשים כדי לקבל את הכסף 
או 
2. אתה תהיה חייב להשקיע X כסף בנוסף למה שהשקעת, כדי לקבל את התשואות שהם מבטיחים. 

אז איך נמנעים מפירמידה? 

– וודאו שאתם מבינים במאה אחוז את המודל העסקי שמציגים לכם. אם זה מרגיש לכם מעורפל ולא ברור, אל תיכנסו לזה. 

דבר שני, תבין שזה לוקח זמן

בטוח יצא לך לשמוע על הסיפור הידוע של תומאס אדיסון, ממציא הנורה שאומר שלקח לו אלפי כישלונות עד שהצליח לייצר את הנוסחה המושלמת שגרמה לנורה הראשונה להיווצר, ומשם הכל היסטוריה. 

אמנם באינטרנט המקרה לא כל כך קיצוני, אבל אם תאמץ את הגישה הזאת- סיכויי ההצלחה שלך יישקו ל100%.

לעשות כסף באינטרנט זה לא דבר שבא ברגל, ואין "כפתורי קסם" שיהפכו אותך לעשיר (פירמידות כבר אמרנו?) וברגע שאתה מבין את זה, ולהיכשל זה דרך בריא עבורך, במקום להאשים את השיטה או את המנטור שלך, אתה תיקח 100% אחריות על הכישלון שלך וככה אתה תדע ללמוד מהטעויות שלך, ולשפר את עצמך כל פעם מחדש עד שתגיע למצב שבו יש לך עסק שמכניס לך כסף באופן עקבי. 

וודא שהמודל העסקי שלך יציב לטווח הארוך

עכשיו שכבר הבנת שלעשות כסף באינטרנט זה עניין שלוקח זמן ולמידה, אתה חייב לוודא שהדרך שתבחר דרכה לעשות כסף באינטרנט תהיה שמה בשבילך לטווח הארוך. 

דוגמה נהדרת למודל שלא החזיק לטווח הארוך הוא הביטקוין. המטבע אמנם עורר סערה ב2017, והרבה אנשים שהשקיעו במטבע החדשני הצליחו להחזיר פי 2, פי 3 ואף פי 10 על ההשקעה שלהם. אבל ברגע שהמנייה של המטבע צנחה, אנשים שהיססו למכור אותו הפסידו את כספם, ולביינתים המטבע לא הנושא החם יותר בקרב פרשני ההשקעות. 

מה שאתה צריך ללמוד בעיקר מהמקרה הזה, זה לוודא שאתה מסתכל על ההשקעה לטווח הארוך, בין אם זה בזמן או בכסף, מאשר ההשקעה בטווח הקצר, אפילו אם היא מאוד מפתה.
עכשיו אציג בפניך כמה אפשרויות נהדרות לעסקים שיחזיקו לטווח ארוך:

 

Affiliate Marketing (או שיווק שותפים)

רוב הסיכויים ששמעת כבר על שיווק שותפים. התחום צבר תאוצה בשנה האחרונה במדיות החברתיות, ויש לזה סיבה מסויימת: התחום כאן כדי להישאר. אתה חייב להבין, מעבר לזה ששיווק שותפים לא דורש תמיכה טכנית, התעסקות עם לקוחות ואנשים בכלל, התחום נותן לך חופש. כאפילייאט יש לך עבודה אחת: לתווך בין מוכר ללקוח. והיופי בזה שאתה יכול לעשות את זה ברגע זה! למען האמת, אני בטוח שכבר יכולת להרוויח כמה שקלים כאשר המלצת למישהו על מלון ששהית בו, או טיסה זולה שמצאת. 

אבל מעבר לכל זה, מה שאני אישית הכי אוהב בתחום זה שאתה יכול לבנות קהילה, שמבוססת על תחומי העניין שלך. כיום רוב היוטיוברים עושים את הכסף משיתופי פעולה עם חברות שקשורות לערוץ שלהם, וכן מוזיקאים, מורים ובעלי עסקים. 

כיום רוב העסקים יודעים את הכוח העצום של משווקי שותפים טובים, ויותר משמחים לעבוד איתם כדי להביא עוד לקוחות ולהגדיל את העסק בעזרתם. אני יכול להגיד לך בוודאות שכל עוד הכלכלה קיימת וכסף ימשיך לזרום בעולם, אפילייאט מרקטינג יהיה מקצוע לכל דבר. אבל מה שיבדיל בין אילו שיצליחו לייצר מזה הכנסה לבין אלה שרק יחלמו על זה, זה הידע שהם רוכשים. וכדי שתבדיל את עצמך ותשתייך לצד המרוויח, הכנתי לך קורס מבוא שיעזור לך לעשות את זה, וכן לעזור לך לראות את השקלים הראשונים שלך מהאינטרנט. לקבלת הקורס לחץ כאן