איך לעשות כסף באינטרנט- הדבר היחיד שבלעדיו לא תצליח בחיים

הרבה אנשים רוצים לעשות כסף באינטרנט, אבל מעט מאוד באמת מצליחים. האם זה כל כך קשה? ומה הדבר היחיד שמבדיל בין אלה שעושים את זה בפועל לבין אלה שחולמים? תישאר איתי בכתבה הזאת ותגלה הכל

דבר ראשון, זה דורש עבודה

חושב שיש פה כסף קל? תחשוב שנית

כל דבר שתעשה בחיים שלך, ובעיקר באינטרנט זה דורש הבנה מעמיקה של התחום. בין אם זה שיווק שותפים, דרופשיפינג או כל דבר אחר, אתה חייב להרחיב את הידע שלך בתחום ולחקור אותו לעומק. 

הדבר שקריטי שתשקיע בו: יכולות השיווק שלך

לא משנה מה באיזה "שיטה" אתה מנסה להרוויח כסף דרך האינטרנט, אתה חייב להכניס לראש שלך את הדבר הבא: כדי לעשות כסף באינטרנט, אתה צריך לגרום לאנשים להביא לך אותו.

וכדי שזה ייקרה, אתה צריך להבין איך לתקשר איתם בצורה נכונה, ואת זה אתה עומד לעשות באמצעות שיווק נכון. דבר שאנשים לא מבינים זה שהמילה המפחידה הזאת "שיווק" נמצאת בכל דבר שאתה רוצה לעשות בחיים שלך.

אתה רוצה להתקבל לעבודה? אתה צריך לשווק את עצמך למעסיק.
אתה רוצה זוגיות? אתה צריך לשווק את עצמך לאישה הפוטנציאלית
אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט? אתה צריך לשווק ללקוח הפוטנציאלי שלך למה מה שאתה מוכר יעזור לו

וכדי לעשות את זה, חייבים לקרות כמה דברים: 

סמכות אתה חייב להראות ללקוח הפוטנציאלי שלך שאתה באמת מבין על מה אתה מדבר. בגלל זה גם יהיה לך הרבה יותר קל לעשות כסף באינטרנט ממישהו שבאמת מעניין אותך. ברגע שהלקוח הפוטנציאלי יבין שאתה מבין משהו בנישה שאתה עובד בה, הוא ייראה אותך כדמות סמכותית וגם ירצה לקנות ממך בעתיד.

בעיה אתה חייב לוודא שהמוצר שלך פותר בעיה, כי בלי זה- הסיכויים שבאמת תצליח לעשות עסקאות הוא קלוש. אפילו אם אתה מוכר מוצרים שאתה חושב שאין להן ערך, כמו לדוגמה חולצות מטופשות (נפוץ מאוד בדרופשיפינג וPOD)  אתה צריך להבין שגם פה אתה פותר לבן אדם בעיה. יכול להיות שיש לו רצון להיות מיוחד ויצירתי ואתה פותר לו את הבעיה הזאת.

דרך טובה להגדיר את הבעיה של הלקוח זה להשתמש בנוסחת האם / אז
אני אדגים: נגיד המוצר שלך פותר כאבי גב- הנוסחה תהיה

אם תקנה את המכשיר שפותר את בעיות הגב שלי, אז תצליח להיפטר מבעיות הגב ולהחזיר את החיים הקודמים שלך  

כמובן שההבטחה צריכה להתאים למוצר, אבל ברגע שתכנסו יותר ויותר לראש של הלקוח הפונטציאלי שלכם, אתם תדעו להציג לו את הפיתרון – וככה תשווקו יותר טוב.

וברגע שתשווקו יותר טוב? השמיים הם הגבול בשביל חשבון הבנק שלכם

זהו לבינתיים, אני לא אחשוף את כל הסודות ביום אחד 😉

אם בא לכם להרחיב על העקרונות השיווקיים שכל מי שעושה כסף רציני מהאונליין משתמש בהם, אני ממליץ לכם בחום על הספר הזה של רוברטו צ'לדיני
"שכנוע". בספר הוא מציג את ששת עקרונות השכנוע החזקים ביותר, שעשו ויעשו מיליוני שקלים במכירות (אונליין או אופליין) ממליץ בחום

זהו חברים, אני מזכיר- אם אתם עדיין לא מבינים איך לעשות כסף באינטרנט, תלמדו קודם לשווק ואז באמת אתם יכולים להיכנס לכל תחום ולעסוק בכל שיטה שהיא.